OBAVIJEST O ODRŽAVANJU RAZREDNIH I PREDMETNIH ISPITA PREMA OSOBNIM POTREBAMA U OGŠ MATKA BRAJŠE RAŠANA PRI POU LABIN

Autor: Administrator , 7. 8. 2013.

U srijedu, 28.08.2013. u prostorijama Osnovne glazbene škole Matka Brajše Rašana pri Pučkom otvorenom učilištu Labin održat će se privatni ispiti:

10:00 pismeni ispit iz solfeggia
11:00 ispit iz instrumenta i po završetku ispita iz instrumenta slijedi usmeni dio iz solfeggia!

Rok za prijavu kandidata je 15. kolovoza 2013., a raspored i vrijeme polaganja ispita bit će objavljeni na web stranici Škole 21. kolovoza 2013. godine.

Uvjete i način polaganja ispita kandidati mogu provjeriti u Pravilniku o polaganju razrednih i predmetnih ispita p