ZAPISNIK

sa 2. sastanka Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za stručnu ekskurziju klavirskog odjela Umjetničke škole Matka Brajše Rašana i početka međunarodne suradnje (u daljnjem tekstu: Povjerenstvo), održanog u utorak, 29. siječnja 2019. godine u prostorijama UŠ Matka Brajše Rašana s početkom u 15:30 sati.

Nazočni: Melita Lasek Satterwhite - ravnateljica, Filip Leko kao učitelj voditelj, Marta Karolina Cader, kao učitelj pratitelj, Elena Ilijevski kao predstavnik roditelja i Petra Santro kao predstavnik učenika

Ad 1.
Predsjednik povjerenstva utvrđuje kako je na Javni poziv za stručnu ekskurziju klavirskog odjela u Rybnik i Varšavu pristiglo ukupno 2 ponude, sve u zadanom roku.
Predsjednik povjerenstva, nakon otvaranja ponuda, utvrđuje kako su ponude na Javni poziv poslale sljedeće agencije:

te kako obje ponude zadovoljavaju traženim uvjetima.

Predsjednik povjerenstva prisutnima čita stavke svake pojedine ponude, dajući im na uvid pristigle materijale. Ponude se nalaze u prilogu ovog zapisnika i čine njegov sastavni dio.
Povjerenstvo utvrđuje kako je od dviju pristiglih ponuda ona agencije Speranza povoljnija i u potpunosti odgovara traženim uvjetima te će ista biti prezentirana na roditeljskom sastanku.

Ad 2.
Pod točkom Razno, Ravnateljica UŠ navodi kako će se u dogovoru s agencijom u najkraćem roku održati roditeljski sastanak kako bi se detaljnije predstavila dana ponuda.