Autor: Marijano Atanasković, 1. 7. 2013.

Mladi vrsni glazbenici naše Škole, okrunili su ovu školsku godinu s nekoliko novih nagrada u talijanskom gradu Erbezzo, na dvadeset i drugom natjecanju “Festa della fisarmonica”, koje se održalo 29. i 30. lipnja 2013.

Prva nagrada, s osvojenih 96 bodova, pripala je Orkestru naše Škole, pod vodstvom dirigenta Tomislava Novaka. U klasi profesorice Đenane Levak, druge nagrade osvojili su Luka Blažina (95 bodova) u ‘A’ kategoriji i Vedran Škahić (95 bodova) u ‘B’ kategoriji, dok je Inga Silić (90 bodova), osvojila III. nagradu u ‘C’ kategoriji. Adriana Miletić, učenica u klasi profesorice Karmen Brajuha, osvojila je II. nagradu u ‘D’ kategoriji s ukupno 95 bodova.