Autor: Administrator , 12. 5. 2013.

U subotu, 11. svibnja 2013. na međunarodnoj reviji mladih flautista "Leptirići" u organizaciji natjecanja FLAUTA AUREA nastupila je u Zagrebu, zajedno sa svojim korepetitorom Filipom Lekom, Natali Belušić, učenica 2. razreda naše Škole u klasi prof. Jurice Goja. Izvela je dvije skladbe: "U kolo" A. Dvoraka i "Andante Istriano" Đ. Dekleve-Radaković. Kao jedina sudionica iz Istre, bila je pohvaljena od strane uglednih pedagoga i stručnjaka flaute. Bio je ovo njen prvi nastup izvan Labina.