Autor: Administrator , 6. 12. 2016.

Povodom obilježavanja blagdana Sv. Nikole, u ponedjeljak, 5. prosinca 2016. na Trgu Fontana u Buzetu održao se prigodni program uz mali božićni sajam i doček Sv. Nikole. I dok su se na okolnim štandovima širili mirisi čajeva i toplih čokolada, ali i kuhanog vina, kobasica i fritula, u ovoj zabavnoj manifestaciji koja je razveselila najmlađe Buzećane, zvucima božićnih pjesama, polki i valcera predstavile su se Sara i Vanessa Jakac, harmonikašice iz tamošnjeg područnog odjela u klasi učitelja Mihalja Ivkovića.