Autor: Administrator , 26. 5. 2016.

U subotu 21.05.2016 u prostorijama OKUD ISTRA u Puli održan je "4. Pula Guitar Fest 2016".
Sudionici iz raznih dijelova Hrvatske natjecali su se u 6 kategorija.
U 2. kategoriji natjecali su se i učenici naše škole Rikardo Načinović (3.razred) i Stela Dermit (5.razred) iz klase prof. Olge Knapić.
Stela je osvojila apsolutnu 1. nagradu a Rikardo 2. nagradu.
Kao pobjednica u svojoj kategoriji, Stela je svirala i na svečanom večernjem koncertu i dodjeli nagrada u Zajednici Talijana Pula.
Bio je to još jedan lijep nastup i izuzetan uspjeh naših mladih gitarista. Čestitke Steli i Rikardu i njihovoj profesorici Olgi!