Autor: Administrator , 21. 5. 2016.

U petak, 6. svibnja 2016., u Rovinju je održan zajednički koncert učenika glazbenih škola Istarske županije pod nazivom Glazbeni zvuci.
Bio je to susret koji se treću godinu zaredom održava u rovinjskoj Franjevačkoj crkvi. Našu Školu predstavljali su učenici:
-Dino Peruško, polaznik drugog razreda harmonike i
-Petar Vorano, polaznik četvrtog razreda harmonike, oba u klasi prof. Karmen Brajuha.
Domaćin susreta je Glazbeni odjel OŠ Vladimira Nazora iz Rovinja. Prije početka samog koncerta, a nakon generalne probe, Škola domaćin je priredila bogatu zakusku uz druženje za sve učitelje i učenike, sudionike koncerta.