Autor: Marijano Atanasković, 18. 2. 2016.

Na 54. regionalnom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa u organizaciji Hrvatskog društva glazbenih i plesnih pedagoga, koje se za disciplinu udaraljke održavalo na Muzičkoj akademiji u Zagrebu dana 14. veljače 2016., našu Školu predstavljali su učenici petog razreda Erik Greblo i Filip Koraca, u klasi prof. Marijana Lincmajera, osvojivši izvanredne rezultate i visoke bodove.
Erik je osvojio prvu nagradu s 93,60/100 bodova i time pravo sudjelovanja na državnom natjecanju za mjesec dana, a Filip je osvojio drugu nagradu sa 86,60 bodova. Ovo je bilo njihovo prvo natjecanje kao solista, nakon velikog broja osvojenih nagrada kao udaraljkaški duo te prve regionalne i druge državne nagrade u triju s Matom Griparićem.
Čestitamo Eriku i Filipu i njihovom učitelju Marijanu na ovom izvanrednom rezultatu i želimo puno uspjeha na državnom natjecanju!