Autor: Administrator , 3. 2. 2016.

Jedan od najtraženijih koncertnih umjetnika na bayanu i pedagoga u svijetu – Prof. art. Friedrich Lips, redoviti profesor na Muzičkoj akademiji ''Gnesin'' u Moskvi, održat će danas seminar iz harmonike za naše mlade, marljive, darovite učenike. Seminar iz harmonike organiziran je u suradnji s Muzičkom akademijom u Puli, a predstavljat će nagradu za vrijedan rad naših harmonikaša i njihove do sada postignute rezultate. Svi satovi s učenicima otvoreni su za javnost, a održavat će se u Maloj dvorani Škole s početkom u 9.30 sati.