Autor: Administrator , 20. 2. 2013.

Na 51. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa, u 3. kategoriji – SOLFEGGIO, koje se na regionalnoj razini održavalo u Zadru, 16. i 17. veljače, TONI KRANJAC, učenik 6. razreda naše Škole, kao jedini predstavnik iz Istre i jedini polaznik OGŠ među srednjoškolcima, osvojio je visoku PRVU NAGRADU sa 91,00 od ukupnih 100 bodova i time pravo sudjelovanja na državnom natjecanju koje će se 19. ožujka održati u Dubrovniku. Srdačne čestitke Toniju i njegovom mentoru prof. Nikoli Lovriniću, sretan povratak kući i puno uspjeha u Dubrovniku!!!