Autor: Marijano Atanasković, 22. 3. 2017.

U subotu, 25. ožujka 2017. s početkom u 10:00 sati u Maloj dvorani Umjetničke škole Matka Brajše Rašana, održat će se četvrta Smotra mladih pijanista u organizaciji Zaklade „Dr.Ing. Dino Škrapić, MBA“. Tijek smotre/natjecanja je slijedeći:

18:00 – Podjela nagrada i Završni koncert nagrađenih

Na smotri će nastupiti i natjecati se 23 mlada pijanista iz Istarske županije, Primorske Slovenije i Regije Friuli-Venezia-Giulia
Veselimo se što je po prvi puta labinska Umjetnička škola domaćin Smotre i pozivamo Vas da svojim dolaskom u što većem broju podržite ove mlade izvođače i uživate u njihovim izvedbama!