OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE

Autor: Marijano Atanasković, 12. 3. 2020.

Dragi učenici i roditelji,

sukladno odluci Vlade Republike Hrvatske o obustavljanju nastave u osnovnim i srednjim školama Istarske županije, nastava za učenike Umjetničke škole Matka Brajše Rašana - Matična škola Labin, Područni odjel Potpićan i Područni odjel Buzet, održavat će se na daljinu.

Detaljne upute o načinu održavanja nastave svi učenici će dobiti pojedinačno od predmetnih učitelja. Nastava u Područnom odjelu Lovran odvija se prema postojećem rasporedu.

Za polaznike pripremnih glazbenih i plesnih programa, nastava se obustavlja do daljnjega. Za dodatne informacije možete se obratiti tajništvu škole na broj 052 885 439, ravnateljici na mobitel 095 536 1008 ili na službeni mail škole: ured@us-mbrasana.skole.hr

Nadamo se da ćemo ovim mjerama što prije i što bezbolnije izaći iz ove situacije te zdravi i veseli vratiti se ponovno u školske klupe.