JAVNI POZIV br. 2/2019

Autor: Marijano Atanasković, 28. 10. 2019.

Umjetnička škola Matka Brajše Rašana, u skladu s Pravilnikom o izvođenju, izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (Narodne novine, broj 81/15) objavljuje:

Javni poziv za dostavu ponuda za organizaciju izleta i ekskurzija

Posjet 2. Klagenfurt International Guitar Festivalu

Rok za dostavu  ponuda je 07. studenog 2019. do 17:00 sati godine na adresu:

Alda Negrija 11

52220 Labin

Ponuditelj je obavezan dostaviti ponude do navedenog roka, u zatvorenoj omotnici s naznakom »Javni poziv – ne otvaraj« i brojem ponude.

Ponudu na javni poziv može dostaviti turistička agencija, odnosno druga fizička ili pravna osoba koja za takve uvjete ispunjava uvjete određene propisima koji uređuju pružanje usluga u turizmu ili posebnim propisima.

Na javni poziv ne može se javiti ponuditelj koji je radnik školske ustanove koja objavljuje poziv ili član njegove uže obitelji ili kod kojeg je za turističkog pratitelja ili vodiča angažiran djelatnik školske ustanove koja objavljuje poziv.

Ako na javni poziv u propisanom roku pristigne samo jedna ponuda koja ispunjava propisane uvjete  ta će se razmatrati.

Ponude pristigle nakon roka navedenog u javnome pozivu neće se razmatrati.

Rok za dostavu ponuda je najmanje osam (8) radnih dana, a otvaranje ponuda provodi se najranije tri (3) radna dana nakon isteka roka za dostavu ponuda.

Priloženi dokumenti:
Obrazac_Javni_poziv_Klagenfurt.doc (193.50 KB)