DRUGA NAGRADA LEONARDI GIANNINI

Autor: Marijano Atanasković, 6. 5. 2018.

Na 5. međunarodnom mješovitom natjecanju i festivalu "Bistrički zvukolik" koje se održava od 3.-6. svibnja 2018. godine u Mariji Bistrici, a koje je okupilo natjecatelje iz Hrvatske i mnogih susjednih zemalja, učenica završnog razreda labinske Umjetničke škole Leonarda Giannini, u 4. kategoriji solista, osvojila je drugu nagradu s visokim ocjenama uglednog međunarodnog dvanaesteročlanog žirija. Temperamentnom i muzikalnom izvedbom dobila je vrijedan komentar članova ocjenjivačkog suda i veliku motivaciju za daljnji rad, obzirom da joj je ovo prvi nastup na izvanškolskom natjecanju. Na njen veliki napredak i trud ponosni su učitelj violine Edi Šiljak i korepetitorica Jadranka Celić Bernaz. Želimo joj puno uspjeha na njenom glazbenom i životnom putu!