NAGRADE HARMONIKAŠIMA U PULI

Autor: Marijano Atanasković, 28. 4. 2018.

Na 43. međunarodnom susretu harmonikaša koje se održava u Puli, od 25. do 28. travnja 2018., učenici harmonikaško-puhačkog odjela naše škole, Petar Vorano i Noemi Juričić, oboje u klasi profesorice Marije Vukoja Plavčak, osvojili su vrijedne nagrade. Petar je svojim muziciranjem zaslužio I. nagradu s osvojenih 95,33 boda u C2 kategoriji, a Noemi je nedostajao samo jedan bod za I. nagradu. S osvojenih 89,00 bodova, zaslužila je II. nagradu u B2 kategoriji. Nagrade su to za puno odricanja i strpljenja, pažljivog studiranja i vježbanja, za trud i želju za prenošenjem znanja i iskustva njihove mentorice, za ljubav prema glazbi...
Čestitamo maloj, ali odabranoj ekipi, sa željom za još puno ovakvih uspjeha u širenju glazbenih horizonata i otkrivanju novih ljepota, koju glazba ljubomorno čuva.