Druga nagrada na državnom natjecanju

Autor: Marijano Atanasković, 22. 3. 2018.

Nakon osvojene I. nagrade na 56. Regionalnom natjecanju u organizaciji Hrvatskog društva glazbenih i plesnih pedagoga, koje se održalo 17. veljače 2018. godine, u Muzičkoj akademiji u Zagrebu, učenik trećeg razreda naše škole, Mateo Budaković natjecao se na udaraljkama u I. kategoriji i osvojio izvrsno II. mjesto i II. nagradu. Državno natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa održalo se također u Muzičkoj akademiji u Zagrebu, 21. ožujka 2018. Čestitamo Mateu, njegovom mentoru prof. Marijanu Lincmajeru i korepetitoru prof. Hrvoju Puškariću, koji je 'uskočio' dan ranije zbog bolesti prof. Jadranke Celić Bernaz. Bravo ekipa!!!