Rezultati školskog natjecanja Proljetni crescendo

Autor: Marijano Atanasković, 21. 3. 2018.

U našoj školi održalo se, od 19. do 21. ožujka, šesto školsko natjecanje Proljetni crescendo, na kojemu su uz solo natjecatelje u 6 kategorija, po prvi puta nastupili komorni sastavi i orkestri. Apsolutna pobjednica natjecanja je Nataša Mišon, učenica 6. razreda u klasi prof. Kristine Puh Leko, koja je u F kategoriji osvojila čak 99,5 bodova. U nastavku rezultati natjecanja po kategorijama i osvojenim bodovima:

Rezultati 6. školskog natjecanja Proljetni crescendo

A kategorija                                   bodovi       nagrada

1. Teo Buždon, violina                                    98,5                I.

2. Anja Kučić, klavir                                       97,5                I.

3. Mihael Šćira, gitara                                   96,75              I.

4. Katja Prodić, flauta                                    96                   I.

5. Fillipo Kranjac, udaraljke                           95,33              I.

6. Eva Rupena, gitara                                    95                   I.

7. Thai Miletić, klavir                                     95                   I.

8. Fabian Peršić, gitara                                  93,25              II.

9. Matias Belušić Gonzales, udaraljke          92,33              II.

10. Erin Marmilić, gitara                                  92,5                II.

11. Filip Flego, gitara                                       92                   II.

12. Tonči Fable, gitara                                     90,5                II.

13. Tin Černi, gitara                                        90                   II.

B kategorija

1. Ema Škalamera, klavir                                96,47              I.

2. Ivano Bembić, udaraljke                             93,33              II.

3. Nino Glavičić, klarinet                                 92,2                II.

4. Val Zupičić, udaraljke                                  88,33              III.

5. Filip Bašić, udaraljke                                   88                   III.

6. Vigo Matošević, udaraljke                           87.66              III.

C kategorija

1. Leticija Prodan, klavir                                  95,62              I.

2. Nino Stipanov, klarinet                               94                   II.

3. Tonka Frolja, klavir                                     93,75              II.

4. Domagoj Petrić, udaraljke                           89,33              III.

D kategorija

1. Mia Leko, gitara                                          98                   I.

E kategorija

1. David Mišon, bajan                                     95,75              I.

2. Antonela Fakin, klavir                                  93,25              II.

F kategorija                                    bodovi       nagrada

1. Nataša Mišon, klavir                                   99,5                I.

2. Vanessa Jakac, harmonika                         95,5                I.

3. Karlo Ivičević, klavir                                                92,37              II.

4. Lorenzo Radović, klavir                               89,25              III.

KOMORNI SASTAVI

1. Ansambl puhača Lovran                             98                   I.

Lukas Kinkela

Eligio Gržin

Đeni Kalčić

Sara Krnetić

Tonko Pavičević

Karla Kinkela

Andrea Terek

Diana Marković

2. Trio gitara                                                   97,5                I.

Matija Vugriniček

Marko Levak

Mia Leko

3. Ansambl udaraljki                                       96,66              I.

Matias Belušić Gonzales

Fillipo Kranjac

Filip Bašić

Val Zupičić

Mateo Budaković

Ivano Bembić

Vigo Matošević

Domagoj Petrić

Diego Božičević

4. Trio violina                                                  94,25              II.

Goran Šime Stipanov

David Vorano

Demian Kos

ORKESTRI

1. Veliki orkestar škole                                   97,66              I.

2. Vibraton United Junior Ltd.                          93,66              II.

U Labinu, 19., 20. i 21. ožujka 2018.