Plesna produkcija u Cankarjevom domu

Autor: Administrator , 30. 4. 2017.

Učenice plesnog odjela zajedno s koreografima Sanelom Janković Marušić, Vitalijem Klokom, korepetitorom Hrvojem Puškarićem i pročelnicom odjela Đenanom Levak, posjetile su 12. travnja 2017. Glasbenu šolu Vrhnika u Vrhniki (Slovenija).
Suradnja plesnog odjela Umjetničke škole M. B. Rašana iz Labina i Glasbene šole Vrhnika rezultirala je zajedničkom plesnom produkcijom u Cankarjevom domu ovog osebujnog gradića. Ljubazni domaćini potrudili su se da nam i ovaj radni izlet ostane u prelijepom sjećanju organiziravši razgledavanje kulturno-povijesnih znamenitosti pitoreskne Vrhnike, rodnog mjesta poznatog književnika Ivana Cankara.
Nakon plesne produkcije, uz druženje i razgovor, rodile su se ideje za ponovnu suradnju te smo sretni i razdragani krenuli za Labin bogatiji za još jedno novo i lijepo iskustvo.