Silver certifikate u Zagrebu

Autor: Marijano Atanasković, 28. 3. 2017.

Učenik naše škole, Područnog odjela Lovran, Luko Pavičević, dana 27.03.2017. nastupio je na 3. Zagreb Guitar Festivalu i zaslužio Silver certifikate u 1. kategoriji. U pratnji profesora Brune Mičetića "probio je led" i prvi put odsvirao na "daskama koje život znače", u Teatru &TD, pred eminentnim žirijem. Sudjelovao je i na Jazz radionici koju je vodio poznati jazz gitarist Ante Gelo i dao izjavu za HRT3 koje će biti prikazana u sklopu emisije Vrijeme je za jazz. Prije odlaska kući, poslušao je dio koncerta Johna Scofielda koji je otvorio mladi gitarist Frano Živković i svih oduševio. Svladan umorom, prepun dojmova, novih prijateljstva i znanja, Luko nam kaže da je uživao i da bi ponovio ovo iskustvo.

Fotkice